E-mail:

Lösenord:



Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 04:19:19 den 25/06 2022.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 27/06 2022

Servrar och Nätverk - Server - Servertillbehör

87246 Qlogic - QLE2562-HP (PX2810403-20)

Reservationspris: 1500 kr
Produkt: Fiberkort
Beskrivning:
Device Type: Host bus adapter
Form Factor: Plug-in card
Interface (Bus) Type: PCI Express
Ports: 8Gb Fibre Channel x 2
Cabling Type: Fibre Channel
Data Link Protocol: 8Gb Fibre Channel
Data Transfer Rate: 8.5 Gbps
2 st HP AJ718A moduler medföljer

Övrigt: Begagnade, funktionstestade. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

88044 HPE - 2 st HPE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Reservationspris: 2000 kr
Produkt: SFP+
Beskrivning:
2 st HPE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Tillverkare - Hewlett Packard Enterprise
Produkttyp - SFP+ sändar/mottagarmodul
Vänster kontakttyp - LC/UPC enkelläge
Formfaktor - Insticksmodul
Kompatibel modultyp - 1 x SFP+
Typ av kablage - Ethernet 10GBase-LR
Max överföringsavstånd - 10,000 m
Standarder - IEEE 802.3ae
Överföringshastighet - 10 Gbps
Optisk våglängd - 1310 nm
Gränssnitt - 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2

Övrigt: Begagnade, funktionstestade. Frakt 129 kr.

Pris

Budgivare

 

88047 HPE - 2 st HPE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Reservationspris: 2000 kr
Produkt: SFP+
Beskrivning:
2 st HPE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Tillverkare - Hewlett Packard Enterprise
Produkttyp - SFP+ sändar/mottagarmodul
Vänster kontakttyp - LC/UPC enkelläge
Formfaktor - Insticksmodul
Kompatibel modultyp - 1 x SFP+
Typ av kablage - Ethernet 10GBase-LR
Max överföringsavstånd - 10,000 m
Standarder - IEEE 802.3ae
Överföringshastighet - 10 Gbps
Optisk våglängd - 1310 nm
Gränssnitt - 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2

Övrigt: Begagnade, funktionstestade. Frakt 129 kr.

Pris

Budgivare

 

Populära auktioner

Dell - Latitude E7440

Senaste bud: 500 kr

Samsung - DM40D

Senaste bud: 200 kr

Bose - Quiet Comfort 25

Senaste bud: 1 kr

Evga - GeForce GTX 970 4GB

Senaste bud: 111 kr

Apple - MacBook Air 11 (Mid 2013)

Senaste bud: 500 kr

Canon - iR ADV C5030

Senaste bud: 100 kr

Apple - iMac 27 Retina 5K (2017)

Senaste bud: 1000 kr

Sharp - MX-5070N

Senaste bud: 1500 kr

Dell - U3219Q

Senaste bud: 250 kr


t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Latitude 7480


- 14" Wide HD skärm
- Intel Core i5-7300U
- 16GB DDR4 RAM
- 512GB SSD NVMe
- Windows 10 Pro

Nu endast 4495 kr!

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15