E-mail:

Lösenord:



Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Förra veckan

Här ser du slutbuden från auktionen som avslutades Måndag 17/6.


Alias
Prodnr Fabrikat Produkt Modell Pris
dsp sthlm 93526 Apple Tangentbord Wired Keyboard (A1243) 200 kr
Ollie 93510 Apple Mobiltelefon iPhone 12 128GB Svart -D 1000 kr
applebee 93483 Jabra Headset Evolve 80 201 kr
martin_zq 93445 JBL Högtalare Control 2P 425 kr
Larry 93485 Asus Bärbar G501JW -D 61 kr
Tome 93437 Deltaco Skärmfäste GAM-040 150 kr
Tome 93512 3 st Skärmstativ monitorarmar 250 kr
Tome 93461 Apple Tangentbord Aluminium Wired Keyboard (A1243) Sv 250 kr
Tome 93525 Microsoft Trådlöst tangentbord Surface Keyboard (1742) 200 kr
rskog 93386 HP Intel Core i5 8500T - 2,1GHz ProDesk 400 G4 DM 2300 kr
berra 93342 HP Färglaserskrivare Color LaserJet CP5225 1000 kr
Calmer Solutions 93164 Samsung Mobilfodral Galaxy S20 Clear View Cover Black 1 kr
Calmer Solutions 93167 Samsung Tillbehör Silicone Cover for Galaxy S22 Ultra 1 kr
Calmer Solutions 93168 Designed for Samsung Tillbehör 2st Vegan Leather Case Galaxy S24 Ultra 1 kr
metinok1234 93439 K&M kamerastativ 19782 100 kr
Karltojvert 93361 Logitech Mus G303 Daedalus Apex 50 kr
Karltojvert 93516 Steelseries Mus Rival 110 50 kr
Ahrugal 93335 Lenovo Intel Xeon E5 1650 V3 - 3,5GHz ThinkStation P500 1500 kr
homerJs 93446 Fractal design Intel Core i7 4790K - 4,0GHz Define S 651 kr
nrigo81 92970 Samsung Skärm DM55D 51 kr
klaudyna 93511 Apple Mobiltelefon iPhone 14 128GB Midnatt 2500 kr
klaudyna 93405 Lenovo Bärbar ThinkPad E15 Gen 2 -D 51 kr
klaudyna 93343 Apple Mobiltelefon iPhone 5C 8GB Gul 55 kr
klaudyna 93352 Apple Mobiltelefon iPhone SE 16GB Rymdgrå -D 11 kr
dukisha016 93490 Asus Grafikkort GeForce GT 1030 100 kr
dh 93462 Apple AC-Adapter 61W USB-C A1947 300 kr
dh 93464 Apple Trådlös mus Magic Mouse 2 (A1657) 500 kr
dh 93466 Apple Mus Magic Mouse (A1296) 150 kr
Hero51 93360 Samsung Mobiltelefon Galaxy S20 950 kr
hula 93426 SCT KVM 4K DisplayPort KVM with USB CAT5e Extender 150M (T 150 kr
ederacing 92938 Cisco Controller 2504 Wireless Controller (AIR-CT2504-K9) 100 kr
ederacing 93519 Ubiquiti Accesspunkt UniFi AP AC Pro 550 kr
CTrader 91933 Dell Intel Xeon E3 1240 V5 - 3,5GHz Precision T3620 1000 kr
CTrader 93336 Lenovo Intel Xeon E5 1650 V4 - 3,6GHz ThinkStation P510 1500 kr
Vendetta 92975 Samsung Skärm UE46C 200 kr
Bew 93403 Lenovo Intel Core i7 1165G7 - 2,8GHz ThinkPad X1 Carbon Gen 9 -D 801 kr
Akatora 93520 Creative Ljudkort 7.1 USB Sound Card Adapter 101 kr
Akatora 93528 Logitech Headset G633 Artemis Spectrum 1 kr
Roslagsbo 93051 Dell Intel Core i5 5200U - 2,2GHz Latitude 3550 2100 kr
Leffe 93471 Logitech Trådlös mus och tangentbord MK330 200 kr
beppe42 93355 Corsair Mus M55 RGB Pro 76 kr
Berra 93312 Lenovo Intel Core i5 6300U - 2,4GHz ThinkPad X260 1500 kr

Populära auktioner

Dell - XPS 8930

Senaste bud: 750 kr

Yamaha - CS-700 AV

Senaste bud: 1 kr

Dell - Optiplex 9020

Senaste bud: 550 kr

HP - 10642 G2

Senaste bud: 51 kr

Dell - Latitude 7480

Senaste bud: 851 kr

Apple - iPhone 11 128GB Svart

Senaste bud: 200 kr

Apple - iPhone 6S 32GB Silver

Senaste bud: 51 kr

Dell - Latitude 7320

Senaste bud: 123 kr


t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15