E-mail:

Lösenord:



Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 21:46:25 den 18/05 2022.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 23/05 2022

Servrar och Nätverk - Nätverk - Switchar

85273 HPE - 5120-24G EI Switch (JE068A)

HPE - 5120-24G EI Switch (JE068A)

Reservationspris: 2500 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Nätverksportar - 24 st 10/100/1000
Övriga portar - 4 st Gigabit SFP
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Stackbar - Staplingsbar
Routing/Switching capacity - 144Gb/s

Gränssnitt:
1 x konsol RJ-45 hantering 24 x 1000Base-T RJ-45 4 x SFP (mini-GBIC)
Medföljande tillbehör: 1 st HPE 5500 2-port 10GbE Local Connect Module (JD360B)
1 st SFP 850nm 1000BASE SX SFP Transceiver (GLC-SX-MM-C).
Rackmonteringskit.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

85274 Cisco - Catalyst WS-C2960S-24TS-L V02

Cisco - Catalyst WS-C2960S-24TS-L V02

Reservationspris: 2000 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Nätverksportar - 24 st 10/100/1000
Övriga portar - 4 st Gigabit SFP
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Expansionskortplatser - Plats för stackmodul

Gränssnitt:
1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hantering
1 x USB Type A
1 x konsol - RJ-45 hantering
1 x konsol - mini-USB typ B hantering
24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
4 x SFP (mini-GBIC)

Prestanda:
Vidarebefordransprestanda (64 bytes paketstorlek) 41.7 Mpps
Växlingskapacitet: 176 Gbps
Image: Universal

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

85303 Cisco - Catalyst WS-C2950T-24

Cisco - Catalyst WS-C2950T-24

Reservationspris: 200 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Formfaktor: Rackmonterbar 1U
Ethernettyp: Fast ethernet
Gränssnitt:
1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hantering
2 x 1000Base-T RJ-45
24 x 100Base-TX RJ-45

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

85892 3Com - Baseline Plus Switch 2952-SFP (3CRBSG5293)

Reservationspris: 1250 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Anslutningar:
48 x 1000Base-T - RJ-45
1 x console - management
4 x SFP (mini-GBIC)

Nätverk - Lager 3
Extra funktioner - Flow control, Layer 3 switching, Layer 2 switching, DHCP support, auto-negotiation, ARP support, VLAN support, IGMP snooping, Weighted Round Robin (WRR) queuing, store and forward, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support
Protokoll för administration på distans - SNMP 1, SNMP 2, RMON, HTTPS, SNMP 3
Managerbar - Ja
Nätverksprotokoll - Statisk IP-routing

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

86135 Netgear - ProSafe 24 GS724T V3H1

Reservationspris: 1000 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
LAN-port (10/100/1000 Mbps) (RJ-45) - 24 st
SFP/GBIC modulplatser - 2 st
Auto uplink - Ja
Jumbo Frames - Ja
Management - Webbaserat
Layer - Layer 2
Kommunikationsläge - Halv-duplex, full duplex
Bandbredd/bakplan - 48 Gbps
Mac-adresser - 8000 st
Access Control Lists (ACL) - Ja
DHCP Client/Server - Ja
IEEE 802.1x (RADIUS) - Ja
SNMP - Ja
SSL/SSH & HTTPS - Ja
VLAN (# som stöds) - 128 st
Inbyggd fläkt - Ja

Rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

86140 HP - ProCurve 2650 (J4899C)

Reservationspris: 250 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
1U Switch - Administrerad

2 x 10/100/1000Base-T LAN
48 x RJ-45 10/100Base-TX LAN
2 x SFP (mini-GBIC)
1 x DB-9 Console Management

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

87048 HP - OfficeConnect 1910-48 (JG540A)

Reservationspris: 1000 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Formfaktor - Rackmonterbar
Ethernettyp - Fast Ethernet
Nätverksportar - 48
Nätverksportar typ - 10/100
Övriga portar - 2
Övriga portar typ - Kombinations-Gigabit SFP
Gränssnitt:
2 x 1000Base-T RJ-45
2 x 1000Base-X SFP
48 x 100Base-TX RJ-45
Lagernivå (OSI) - Lager 3
Manageringsbar - Ja
Funktioner - Statisk IPv4-routing, Statisk IPv6-routing, ARP-stöd, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Cable Diagnostics Function, DHCP-relä, DHCP-stöd, Dubbel bild med fast programvara, Flödeskontroll, Fullt duplexläge, Halvduplexläge, IGMP snooping, IPv4-support, Jumbo Frames-support, LACP (Link Aggregation Control Protocol), LLDP-support, Länkaggregeringstrunkering, MLD-snooping, NTP-tidssynkronisering, Nivå 2-växling, Nivå 3-växling, Paketstormskydd, Portspegling, Quality of Service (QoS), STP Root Guard, Skydd mot DoS-attacker, Stöd för Access Control List (ACL), Stöd för IPv6, Stöd för MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol), Stöd för RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), Stöd för STP (Spanning Tree Protocol), VLAN-stöd
Administrationsprotokoll - HTTP, HTTPS, RMON 2, SNMP, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3

Rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87740 Netgear - ProSafe 8 (GS108) v2

Netgear - ProSafe 8 (GS108) v2

Reservationspris: 200 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Liten, energisnål ?plug-and-play? 8-portars Gigabit Switch. För dig som letar efter en kostnadseffektiv gigabit lösning i litet smidigt format, och som har behov av att leverera stora filer snabbt. Tyst switch utan fläkt- passar perfekt som bordsswitch eller i konferensrum. Full Duplex på alla portar och metall chassi.

- 8 st 10/100/1000 portar
- Metallchassi

Ac-adapter medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

50 kr

Budgivare

xet_o8

 

87899 HP - ProCurve 1810G-8 (J9449A)

Reservationspris: 200 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Produkttyp - Switch
Formfaktor - Skrivbordsmodell
Ethernettyp - Ethernet, Gigabit Ethernet
Länkprotokoll - Ethernet 1000Base-T; Ethernet 100Base-TX; Ethernet 10Base-T
Nätverksportar - 8
Nätverksportar typ - 10/100/1000
Gränssnitt - 8 x 1000Base-T RJ-45
Minne - SDRAM, 16 MB
Flashminne - 8 MB
Manageringsbar - Ja
Funktioner - Auto-uplink (auto MDI/MDI-X); BOOTP-stöd; DHCP-stöd; Flödeskontroll; Full duplex; Jumbo Frames-support; Nivå 2-växling; Portspegling; Quality of Service (QoS); VLAN-stöd; Övervakningsbar
Administrationsprotokoll - HTTP
Standarder - IEEE 802.1Q; IEEE 802.1ab (LLDP); IEEE 802.1p; IEEE 802.3; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3ad (LACP); IEEE 802.3u; IEEE 802.3x
MAC Address Table Size - 8K poster
Krypteringsalgoritmer - SSL

Samtliga tillbehör saknas, även strömadapter.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 1348 kr.

Pris

Budgivare

 

87900 HP - ProCurve 1810G-8 (J9449A)

Reservationspris: 400 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Produkttyp - Switch
Formfaktor - Skrivbordsmodell
Ethernettyp - Ethernet, Gigabit Ethernet
Länkprotokoll - Ethernet 1000Base-T; Ethernet 100Base-TX; Ethernet 10Base-T
Nätverksportar - 8
Nätverksportar typ - 10/100/1000
Gränssnitt - 8 x 1000Base-T RJ-45
Minne - SDRAM, 16 MB
Flashminne - 8 MB
Manageringsbar - Ja
Funktioner - Auto-uplink (auto MDI/MDI-X); BOOTP-stöd; DHCP-stöd; Flödeskontroll; Full duplex; Jumbo Frames-support; Nivå 2-växling; Portspegling; Quality of Service (QoS); VLAN-stöd; Övervakningsbar
Administrationsprotokoll - HTTP
Standarder - IEEE 802.1Q; IEEE 802.1ab (LLDP); IEEE 802.1p; IEEE 802.3; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3ad (LACP); IEEE 802.3u; IEEE 802.3x
MAC Address Table Size - 8K poster
Krypteringsalgoritmer - SSL

Endast strömadapter medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87914 Netgear - ProSafe GS116E Plus Switch

Reservationspris: 750 kr
Produkt: Gigabit Switch
Beskrivning:
Produkttyp - Switch
Formfaktor - Skrivbordsmodell
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Länkprotokoll - Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Gränssnitt - 16 x 1000Base-T RJ-45
Manageringsbar - Nej
Funktioner - Bandbreddskontroll, Flödeskontroll, IGMP snooping, Jumbo Frames-support, Portspegling, Quality of Service (QoS), Skydd mot DoS-attacker, VLAN-stöd
Standarder - IEEE 802.1Q, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Jumbo Frame-support - Ja

Endast strömadapter medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87917 FibroLAN - LTA41/MA/SMR7

Reservationspris: 500 kr
Produkt: Nätverksutrustning
Beskrivning:
MA managed Multiple 10/100Base-TX to single 100Base-FX Local Traffic Aggregator with four RJ-45 (switched, VLAN) ports and duplex SC connectors, SINGLE-mode 1310nm- 7km

Övrigt: Begagnad, startar - ej vidare funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87919 TP-Link - TL-SG1024D

Reservationspris: 500 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Produkttyp - Switch
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Nätverksportar typ - 10/100/1000
Gränssnitt - 24 x 1000Base-T RJ-45
Statusindikatorer - 1000M-enhet ansluten, 100M-enhet ansluten, Länk/akvititet, Strömförsörjning
Färg - Grå
Prestanda - Avsändningsprestanda: 35.7 Mpps, Växlingskapacitet: 48 Gbps
Funktioner - Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Fläktlös, Flödeskontroll, Full duplex, Lagra och vidarebefordra
Standarder - IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Jumbo Frame-support - 10KB
MAC Address Table Size - 8K poster

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87940 D-Link - DGS-3200-10

Reservationspris: 750 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
10-portars Gigabit Säkerhets-switch med två Combo SFP-portar.

- Fullt managerbar, med omfattande säkerhetsfunktioner - 2 SFP-portar för fiberanslutning - SIM (Single IP Management) upp till 32 enheter i en virtuell stack - QoS (Quality of Service) och bandbreddsreglering
LAN-port (10/100/1000 Mbps) (RJ-45) - 10 st
SFP/GBIC modulplatser - 2 st
Konsolport - Ja
Auto uplink - Ja
Jumbo Frames - Ja
Management - Webbaserat + Telnet
Kommunikationsläge - Halv-duplex, full duplex
Dataöverföringshastighet - 10/100/1000 Mbps
Access Control Lists (ACL) - Ja
SNMP - Ja
SSL/SSH & HTTPS - Ja
Stackbar - Nej
Inbyggd fläkt - Nej

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87941 D-Link - DGS-3200-10

Reservationspris: 750 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
10-portars Gigabit Säkerhets-switch med två Combo SFP-portar.

- Fullt managerbar, med omfattande säkerhetsfunktioner - 2 SFP-portar för fiberanslutning - SIM (Single IP Management) upp till 32 enheter i en virtuell stack - QoS (Quality of Service) och bandbreddsreglering
LAN-port (10/100/1000 Mbps) (RJ-45) - 10 st
SFP/GBIC modulplatser - 2 st
Konsolport - Ja
Auto uplink - Ja
Jumbo Frames - Ja
Management - Webbaserat + Telnet
Kommunikationsläge - Halv-duplex, full duplex
Dataöverföringshastighet - 10/100/1000 Mbps
Access Control Lists (ACL) - Ja
SNMP - Ja
SSL/SSH & HTTPS - Ja
Stackbar - Nej
Inbyggd fläkt - Nej

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

87943 HP - V1910-48G (JE009A)

Reservationspris: 1500 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Länkprotokoll - Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Nätverksportar - 48
Nätverksportar typ - 10/100/1000
Övriga portar - 4
Övriga portar typ - SFP (mini-GBIC)
Gränssnitt:
4 x SFP (mini-GBIC)
48 x 1000Base-T RJ-45
Processor - ARM 333MHz
Minne - 128 MB
Flashminne - 128 MB
Lagernivå (OSI) - Lager 3
Duplex-stöd - Full duplex, Halv-duplex
Manageringsbar - Ja
Funktioner - Statisk IP-routing, ARP-stöd, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DHCP-stöd, Flaktlos, Flödeskontroll, IGMP snooping, Jumbo Frames-support, Nivå 2-växling, Övervakningsbar, Portspegling, Quality of Service (QoS), Stöd för Access Control List (ACL), Stöd för MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol), Stöd för RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), Stöd för STP (Spanning Tree Protocol), VLAN-stöd
Administrationsprotokoll - HTTP, HTTPS, RMON 2, SNMP, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3
Standarder - IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
MAC Address Table Size - 8K poster
Authenseringsprotokoll - RADIUS

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

 

88060 HPE - 3800-24G-PoE+-2SFP+ (J9573A)

Reservationspris: 2500 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Tillverkare - Hewlett Packard Enterprise
Modell - 3800-24G-PoE+-2SFP+
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Nätverksportar - 24 st 10/100/1000 (PoE)
Övriga portar - 2 st 10 Gigabit Ethernet / 1 st Gigabit Ethernet SFP+
Lagernivå (OSI) - Lager 4
Manageringsbar - Ja
Stackbar - Staplingsbar
Minne - 2048MB
Flashminne - 4096MB
Funktioner - IGMP, MLD, MLDv2, OSPF, OSPFv2, OSPFv3, PIM-DM, PIM-SM, RIP-1, RIP-2, Statisk IP-routing, VRRP, ARP-stöd, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), BOOTP-stöd, DHCP-stöd, Fläktfack, Flödeskontroll, IGMP snooping, MAC-adressutlåsning, MLD-snooping, Nivå 2-växling, PoE+, Quality of Service (QoS), sFlow, Stöd för Access Control List (ACL), Stöd för DiffServ, Stöd för IPv6, Stöd för MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol), Stöd för RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), Stöd för VRRP (Virtual Route Redundancy Protocol), STP Root Guard, Uni-Directional Link Detection (UDLD), VLAN-stöd
Administrationsprotokoll - CLI, HTTP, HTTPS, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, Telnet
Standarder - IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Jumbo Frame-support - Ja
MAC Address Table Size - 65 500 poster, Roteringsbordsposter: 10000
Authenseringsprotokoll - RADIUS, Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2), TACACS+
Krypteringsalgoritmer - SSL

Gränssnitt:
1 x konsol RJ-45 hantering
1 x RJ-45 hantering
2 x 10Gb Ethernet / 1Gb Ethernet - SFP+
24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 PoE

Prestanda:
Kapacitet: 65.4 Mpps, Växlingskapacitet: 88 Gbps

Rackmonteringskit & 2 st HPE ProCurve (J4858C) 1000BASE-SX SFP 850nm LC SFP Moduler medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

200 kr

Budgivare

arpaLAB

 

88068 HPE - OfficeConnect 1620-48G (JG914A)

Reservationspris: 1500 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Tillverkare - Hewlett Packard Enterprise
Modell - 1620-48G
Ethernettyp - Gigabit Ethernet
Nätverksportar - 48 st 10/100/1000
Manageringsbar - Ja
Minne - 128MB
Flashminne - 32MB
Funktioner - IGMP, IGMPv2, IGMPv3, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DHCP-klient, DSCP-support (DiffServ Code Point), Dubbel bild med fast programvara, Energy Efficient Ethernet, Flödeskontroll, Full duplex, IGMP snooping, Jumbo Frames-support, Kabeltest, LACP (Link Aggregation Control Protocol), Loopback, NTP-tidssynkronisering, Portspegling, Quality of Service (QoS), VLAN-stöd
Jumbo Frame-support - 10KB
MAC Address Table Size - 16.384 poster
Krypteringsalgoritmer - CLI, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3

Gränssnitt:
1 x console RJ-45 management
48 x 1000Base-T RJ-45

Prestanda:
Genomströmning (64 byte paketstorlek): upp till 71,4 Mpps
Routing/omkopplingskapacitet: 96 Gbps

Endast rackmonteringskit medföljer.

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

88070 ZyXel - GS1920-48

Reservationspris: 1000 kr
Produkt: Switch
Beskrivning:
Gränssnitt:
48 x 1000Base-T RJ-45
6 x SFP

Prestanda:
Växlingskapacitet: 100 Gbps, Avsändningsprestanda: 74.4 mpps

Funktioner: IGMPv2, IGMP, Statisk IP-routing, IGMPv3, Flödeskontroll, IP-adressfiltrering, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Nivå 2-växling, Fast programvara kan uppdateras, Weighted Fair Queuing (WFQ), ZyXEL iStacking Technology, Stöd för STP (Spanning Tree Protocol), Stöd för RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), Stöd för MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol), DHCP-snooping, Stöd för Access Control List (ACL), Quality of Service (QoS), RADIUS-stöd, MLD-snooping, IPv4-support, LLDP-support, DHCP-relä, LACP (Link Aggregation Control Protocol), Port Security, NTP-server, IP-MAC-bindning, DHCP-klient, Energy Efficient Ethernet, Multicast VLAN Registration (MVR), Dubbel bild med fast programvara, Strict Priority Queuing (SPQ), Slingskydd, Portisolering, Class of Service (CoS), Märkt VLAN, Generic VLAN Registration Protocol (GVRP), IGMP-proxy, DSCP-support (DiffServ Code Point), ARP-stöd, 1,5 MB paketbuffert, ErrDisable Recovery, ZyXEL Discovery Protocol (ZDP), ZyXEL One Network (ZON), IGMP-filtrering, IGMP-drossling, VLAN-stöd, IGMP snooping, Syslog-stöd, Portspegling, WRR-kö (Weighted Round Robin), MAC-adressfiltrering, Broadcast Storm Control, Stöd för IPv6 Administrationsprotokoll: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SSH, SSH-2, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP
Standarder: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
MAC Address Table Size: 16K poster
Authenseringsprotokoll: Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2)
Krypteringsalgoritmer: SSL

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 179 kr.

Pris

Budgivare

 

Populära auktioner

Dell - XPS 13 9360 -D

Senaste bud: 600 kr

LG - DX325B

Senaste bud: 1 kr

Microsoft - Xbox 360 Kinect

Senaste bud: 1 kr

Apple - iPhone 12 mini 64GB Blå

Senaste bud: 1644 kr

SPL - SMC 2489

Senaste bud: 50 kr

Dell - Precision T1700 SFF

Senaste bud: 111 kr

Apple - iPhone 11 128GB Svart

Senaste bud: 950 kr


t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Latitude 7480


- 14" Wide HD skärm
- Intel Core i5-7300U
- 16GB DDR4 RAM
- 512GB SSD NVMe
- Windows 10 Pro

Nu endast 4495 kr!

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15