E-mail:

Lösenord:

Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 09:53:21 den 09/02 2023.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 13/02 2023

Skärmar - 27 -

90090 Dell - UP3216Q

Dell - UP3216Q

Reservationspris: 3000 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
32" Wide TFT-Skärm
Paneltyp: IPS
Bildförhållande: 16:9
Skärmupplösning: 3840 x 2160 (4K)
Svarstid: 6 ms
Kontrast ratio: 1000:1 (statisk)
Anslutningar: HDMI, DisplayPort, DisplayPort mini och USB

Anmärkning:
Skada/slitage på skärmfoten
Repor till vänster på ramen
Död pixel nere i höger hörn

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Fraktas ej, hämtas på plats i Bromma.

Pris

600 kr
501 kr
1 kr

Budgivare

mitt
homerJs
Baghera

Populära auktioner

Contour - RollerMouse Red

Senaste bud: 20 kr

Dell - 5st U2410f

Senaste bud: 2 kr

HP - EliteBook 820 G3

Senaste bud: 500 kr

Dell - Latitude 7390

Senaste bud: 1000 kr

Lenovo - IdeaPad U330p -D

Senaste bud: 51 kr

HP - ProBook 440 G5 -D

Senaste bud: 800 kr

Dell - UP3216Q

Senaste bud: 600 kr

Apple - iPhone 6S 32GB Rymdgrå

Senaste bud: 51 kr

t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Latitude 7480

- 14" Wide FHD skärm
- Intel Core i5-7300U
- 16GB DDR4 RAM
- 240GB SSD
- Windows 10 Pro

Från 3495 kr!

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15