E-mail:

Lösenord:

Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 09:55:52 den 09/02 2023.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 13/02 2023

Skärmar - BIG DEAL

89671 Dell - 5st U2410f

Dell - 5st U2410f

Reservationspris: 1500 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
24" Wide TFT-Skärm
Paneltyp: IPS
Bildförhållande: 16:10
Skärmupplösning: 1920 x 1200
Svarstid: 6 ms
Kontrast ratio: 1000:1 (statisk)
Anslutningar: 2st DVI-D, VGA, Component, Composite, S-video, HDMI, DisplayPort, 4st USB-portar, minneskortläsare

Anmärkning
Samtliga saknar skärmfot.
Små skador så som maskor, döda pixlar, chassiskador och/eller repor förekommer.

Övrigt: Begagnade, funktionstestade. Kontakta oss för fraktkostnad (skickas på halvpall).

Pris

2 kr

Budgivare

johli

Populära auktioner

Dell - UP2716D

Senaste bud: 500 kr

Apple - iPhone 7 32GB Svart

Senaste bud: 1 kr

Logitech - G213

Senaste bud: 100 kr

HP - EliteBook 820 G3

Senaste bud: 100 kr

Dell - Precision 5820 Tower

Senaste bud: 1700 kr

Apple - Mac mini (Late 2014)

Senaste bud: 600 kr

Lenovo - IdeaPad U330p -D

Senaste bud: 51 kr

Blue Sky - Exo 2.1

Senaste bud: 200 kr

t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Latitude 7480

- 14" Wide FHD skärm
- Intel Core i5-7300U
- 16GB DDR4 RAM
- 240GB SSD
- Windows 10 Pro

Från 3495 kr!

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15